Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri. Bankacılık sektöründe hizmet veren devlet destekli en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası Türkiye de en çok şubesi olan bankamızdır. Yaklaşık olarak 1650’e yakın banka şubesi bulunan Ziraat Bankası müşterilerine yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren bankalarımızdandır. Yurt dışında bulunan vatandaşlarımızın güvenilir bankacılık anlayışı ile tanışmasını sağlamak amacıyla 25 tane şubesi bulunmaktadır. Ziraat Bankası bankacılık sektörüne getirmiş olduğu yenilikler ile şimdiye kadar bu sektöre en fazla ışık tutan bankamızdır. Kendi müşterilerine şubeler, ATM’ler, internet ve telefon bankacılığı kanalı ile hizmet veren bankamız birebirde muhatap olduğu tek yer kendi şubeleridir.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri
Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası kendi müşterileri ile doğrudan muhatap olduğu tek yer olan şubeleri ile ilgili olarak akla gelen ilk şey çalışma saatlerinin aralığıdır. Ziraat Bankası çalışma saatlerinin zaman aralığı şubelerinde;

Sabah: 09.00

Öğlen Arası: 12.30-13.30

Öğlen Sonrası: 17.30’dur.

Banka şubeleri dışında hizmet almak isteyen banka müşterileri için çalışma saatleri internet bankacılığında 7/24, telefon bankacılığı olarak bilinen 444 0 000 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden yine 7/24 hizmet vermektedir.

30.07.2021 08:33