Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank Çalışma Saatleri. Bankacılık sektörünün sürekli yenilenen yüzleri arasında yer alan Vakıfbank, hizletirinin tamamına yakınını müşterilerinin memnuniyeti üzerine kurmaktadır. Kurulduğu 1954 yılından bu yana misyonunda müşteri memnuniyeti dışında bir değişiklik yapmayarak bireysel, ticari ve yatırım alanında birçok müşterisine gerekli hizmeti vermiş olan bir bankamızdır. Büyüyen sermayesi ve artan müşteri portföyü ile bu gün Türkiye’nin en büyük 6. bankası olmasını ve müşterilerine 870’in üzerinde şubesi ile verdiği hizmetten anlaşılabilmektedir. Müşterileri ile doğrudan irtibata geçebildiği tek kanal olarak Vakıfbank şubeleridir. Banka müşterileri, şubeler aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için bankanın çalışma saatlerini bilmesi gerekmektedir.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank Çalışma Saatleri
Vakıfbank Çalışma Saatleri

Hafta içi her gün doğrudan bireysel veya ticari müşterileri ile Vakıfbank’ın irtibata geçebildiği tek ortam olarak şubeler gelmektedir. Ülkemizin dört bir tarafına dağılmış olarak hizmet veren Vakıfbank çalışma saatleri açısından şubelerinin zaman aralığını nasıl belirlemiştir?

Sabah: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30-13.30

Öğlen Sonrası:  13.30-17.00

Vakıfbank şubelerinin dışında müşterilerine hizmet vermek için 0850 222 0 724 çağrı merkezi ve www.vakifbank.com.tr internet platformu üzerinden müşterilerine dolaylı yoldan ulaşmak ve bazı bankacılık işlemlerini haftanın her günü 7/24 olarak hizmet vermek istemesidir.

30.07.2021 08:00