Teknosa Çalışma Saatleri

Teknosa Mağaza Çalışma Saatleri

Teknosa Çalışma Saatleri alışveriş yapmak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Teknosa elektronik, elektrik aletler ve eşya perakende zincirinde Türkiye de bir çok mağazası ile hizmet vermektedir. 2000 yılında kurulan teknoloji market zinciri 2010 yılı itibari ile 81 ilde faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye’nin her yerine her noktasına kadar ulaşan teknosa sabancı holding bünyesinde kurulmuştur. Teknosa müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir teknolojik ürünler satan firmadır.

Teknosa sunduğu teknolojik ürün çeşitliliği ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Türkiye’de yeni nesil perakendecinin öncüsü olan Teknosa, teknoloji ürünlerini tüketicilerle “en uygun fiyat” ve “en iyi hizmet kalitesi” ile satmaktadır. Teknosa mağazalarında ve online olarak akıllı telefon, tv, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, bilgisayar donanımları olmak üzere yüzlerce ürün satmaktadır. Teknosa yüzlerce mağazası ile her gün hizmet vermektedir.

Teknosa Mağazaları Kaçta Açılıyor ve Kaçta Kapanıyor

Teknosa mağazaları hafta içi ve hafta sonları her gün çalışma saatleri sabah 10:00’da açılır ve Akşam saat: 22:00’da kapanır. Resmi ve dini tatillerde de bu saatler de açılır ve kapanır.

Teknosa Sabah Açılış: 10:00

Teknosa Akşam Kapanı: 22:00

24.11.2021 06:16