LC Waikiki Çalışma Saatleri

LC Waikiki Çalışma Saatleri

LCW olarak bilinen mağaza Türkiye genelinde 16.000 civarında çalışanı ve 400 civarında mağazası bulunmaktadır. LC Waikiki Çalışma Saatleri de oldukça merak edilmektedir. Dünya genelinde ise 47.000 bin civarında çalışanı 1000 bin civarında mağazası bulunmaktadır. Daha önce yabancı merkezli olan mağaza Türkiye’de taha giyim tarafından satın alınarak Türk markası oldu. Ama ismi tamamen yabancıdır. Fransızca da Les Copains kısa olarak LC, Waikiki ismi ise hawaii de bulunan bir adanın plajından ismini alarak LC Waikiki olarak kurulmuştur.

Taha tekstil tarafından Türkiye deki tüm hisseleri alınan LC waikiki satın alımdan sonra önemli derecede büyümeye başladı. Önemli satış rakamlarına ulaşan şirket Türkiye de kadın erkek, çocukların giyebileceği en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üretmektedir. LC waikiki hafta içi ve hafta sonu tüm günlerde kendi mağazalarında ve avm’lerde müşterilerine hizmet vermektedir. LC waikiki hafta için ve hafta sonu çalışma saatleri aşağıda detaylı olarak belirttim.

LC Waikiki Hafta içi Çalışma Saatleri

LC Waikiki hafta içi kendi mağazaları saat 09:00’da açılırken akşam saat: 22:00’da kapanmaktadır. AVM’lerde bulunan mağazalarında ise saat 10:00’da açılırken akşam saat 22:00’da kapanmaktadır. Bu saatler arasında istediğiniz gibi alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

LC Waikiki Cumartesi Pazar Açık mı?

Tekstil mağazası LC waikiki hafta sonu yine kendi mağazalarını sabah saat: 09:00’da açılırken akşam saat 22:00’da kapanmaktadır. AVM’lerde bulunan mağazaları ise sabah saat 10:00’da açılıp akşam saat 22:00’da kapanmaktadır.

LC Waikiki Çalışanları için Çalışma Saatleri

LC waikiki çalışanları yine her mağazanın açılış ve kapanış saatlerine göre çalışmaktadır.

LC Waikiki Resmi Tatillerde Açık mı?

LC waikiki resmi tüm tatillerde açıktır. 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos, 29 Ekim resmi tatillerde açıktır.

LC Waikiki Bayramlarda Açık mı?

Kurban bayramı, ramazan bayramı gibi dini bayramlarda hizmet vermektedir.

LC Waikiki Açılış ve Kapanış Saatleri

Açılış saati: 09:00

Kapanış saati: 22:0

24.11.2021 07:00