ING Bank Çalışma Saatleri

ING Bank Çalışma Saatleri. Dünyanın en büyük finansal kuruluşları arasında yer alan ING Grup, 2007 yılında ülkemizde hizmet vermekte olan OYAK Bankın tamamını satın aldıktan sonra ING Bank olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bankanın içinde bulunduğu köklü kuruluş sayesinde ING Bank diğer bankaların dışında müşterilerine dünya standartlarında bir hizmet vermektedir. özellikle ING Grubun içerisinde bulunan bankacılık, yatırım, hayat sigortası ve emeklilik hizmetleri noktasında bireysel ve kurumsal müşterilere bu hizmetleri sunmaktadır. Sürekli büyüyen sermayesi ve artan müşteri portföyü ile bankacılık alanında ülkemizde en hızlı büyüyen bankaları arasında yer almaktadır.

ING Bank müşterilerine birebir hizmette şubeleri, banka ATM’leri, internet ve telefon bankacılığı kanalları ile ulaşmaktadır. Bu neticeyle ING Bank çalışma saatlerinin en fazla önemi banka şubeleri için olmaktadır.

ING Bank Çalışma Saatleri

ING Bank Çalışma Saatleri
ING Bank Çalışma Saatleri

Öğleden Önce: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğleden Sonra: 13.30 – 17.30

Şubeler dışında ING Bank çalışma saatlerini internet bankacılığı hizmetini verdiği www.ingbank.com.tr platformu üzerinden 7/24, 0850 222 0 600 numaraları telefon bankacılığı üzerinden 7/24 ve banka ATM’leri üzerinden 7/24 olmak üzere hizmet vermektedir. Ayrıca ING Bank kendi bünyesinde açmış olduğu Turuncu Hesap üzerinden ülkemizde henüz yeni yeni uygulamaya konulan şubesiz bankacılık hizmetinin öncülerindendir. Turuncu Hesap ile finansal tüm işlemlerinizi internet ve telefon bankacılığı üzerinden haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet alabilirsiniz.

31.07.2021 08:30