HSBC Çalışma Saatleri

HSBC Çalışma Saatleri. Ülkemizde hizmet veren özel teşebbüs destekli bankalardan biri olan HSBC, dünyanın en büyük finansal ve bankacılık sektörünün kuruluşları arasında yer alır. HSBC, ülkemizdeki ilk bankacılık hizmetini 1990 yılında İstanbul merkezli açmış olduğu şube ile hizmet hayatına başlamıştır. Türkiye’deki ilk şubesini açtıktan tam 9 yıl sonra adını HSBC olarak değiştirdikten sonra hızlı bir yenilenmeye giren banka şimdilerde 340’a yakın şubesi ile ülkemizin değişik illerinde hizmet vermektedir. HSBC müşterilerine vermiş olduğu hizmetleri banka şubeleri, ATM’ler, internet ve telefon bankacılığı aracılığı ile vermektedir. Bankanın müşterileri ile birebirde muhatap olduğu tek kanal HSBC banka şubeleridir.

HSBC Çalışma Saatleri

Adını HSBC olarak değiştirmesinin ardından 25 yıldır ülkemizde bankacılık alanında hizmet vermekte ve bu sektöre kazandırdığı birçok yenilik ile ön plana çıkmaktadır. Bankanın birebirde müşterileri ile doğrudan muhatap olduğu tek kanal banka şubeleri olduğu için insanlar HSBC çalışma saatlerini bilmek istemektedirler.

Şube Çalışma Saatleri

hsbc çalışma saatleri
hsbc çalışma saatleri

Öğleden Önce: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğleden Sonra: 13.30 – 17.00

Bu mesai saatlerinin haricinde ülkemizde ve KKTC de HSBC Bankın bazı şubeleri öğlen arası da hizmet vermektedir. Öğlen arası hizmet veren banka şubeleri;

  • Akara – Ankamall AVM
  • İstanbul – Hoşdere
  • Bursa – Zafer Plaza
  • KKTC- Lefkoşa, Girne, Yenikent ve Gazi Mağusa şubeleri öğlen arası hizmet vermektedir.

Ayrıca HSBC müşterileri www.hsbc.com.tr internet bankacılığı, 0850 211 0 111 numaralı telefon bankacılığı ve banka ATM’leri üzerinden haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet alabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=z994iLR0eIs

10.08.2021 05:57