Garanti Kredi Kartı Ekstresi Öğrenme

Garanti kredi kartı ekstresi öğrenme açısından pek çok imkan ve kolaylık sunan bir bankadır. Bu yazımızda hangi yötemlerle ekstrenize ualaşabileceğinizi anlatacağız. Banka sms, internet bankacılığı, e-ekstre gibi sunduğu yöntemlere kağıt israfının önüne geçerek doğayı ve çevreyi koruma yoluna gitmektedir. Dilerseniz internet bankacılığı kredi kartı harcamalarınızı ne aldığınızdan, ne zaman ve nerede aldığınıza kadar bütün detaylarıyla öğrenebilir ya da 3440 Anında bilgi sevisine mesaj atarak güncel borç bilginizi, asgari ödeme tutarınızı ve son ödeme bilgileriniz öğrenebilirsiniz. E-ekstre ise aylık ekstrenin size mail yoluyla her ay düzenli bir şekilde ve detaylı borç özeti ile gelmesidir. Bu yolla ekstre alan müşterilerine Garanti Bankası teşvik amaçlı 5 TL bonus puan vermektedir

Garanti Kredi Kartı Ekstresi Öğrenme Yolları

Garanti kredi kartı borç sorgulama ya da Garanti Kredi Kartı Ekstresi Öğrenme yöntemlerinden en popüler olanı sms ile borç sorgulama yöntemidir. Bu yöntem hem çok pratiktir hem de akıllı telefon kullanmayan müşteriler tarafından da rahatlıkla uygulanabilmektedir. “Bilgi ” yazıp 3440’a mesaj gönderdiğiniz takdirde garanti sistemde kayıtlı olan numaranız sayesinde size mevcut kullanılabilir bakiyenizi, birikmiş borcunuzu, dönem içi yaptığınız alışveriş tutarını ve de ekstra kesin tarihi bilgilerinizi size gönderecektir. Daha detaylı bilgi için telefonunuzun mesaj kısmına “ekstre” ve kredi kartınızın son dört hanesini yazıp gönderebilirsiniz. Bu şekilde mesaj gönderdiğinizde ekstre borç bilgisi, minimum ödeme tutarını ve son ödeme tarihini anında öğrenebilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Ekstresi Öğrenme
Garanti Kredi Kartı Ekstresi Öğrenme

Garanti müşterilerine internet bankacılığı sayesinde her yerden rahatlıkla ulaşabilecekler bonus hesap özeti sorgulama imkanı da sunuyor. İnternet bankacılığı kullanan müşteriler hem internet bankacılığı üzerinden borçlarını öğrenebiliyor ve de çok ucuz bir şekilde bu sistem üzerinden düzenli olarak aylık kart borcunu ödeyebiliyor. 10 dakikadan daha kısa bir süre içinde aktif edilebilen internet bankacılığı ile hem kredi kartı hesapları hem de vadeli vadesiz bütün hesaplarını kontrol edebilir ya da istediği herhangi bir banka hesabına havale ya EFT yapabilir. İnternet bankacılığı ile gönderilen para Türkiye’nin her yerinde bulunan Garanti Paramatiklerinden birinden rahatlıkla çekilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=ubaTU7eULcc

Hesap hareketlerimi aylık olarak öğrenmek istiyorum diyenler ise genelde mail yoluyla gelen e- ekstreyi tercih ediyor. Aylık ekstre gibi her ay hesap kesim tarihinde mail adresine gelen bu dokümana geçmek isteyenler garantiden 5 TL hediye bonusu ya da 3000 MR puanı da kazanabiliyor. E–ekstreye 3440a KABUL yazıp mail adresinizi ve doğum tarihinizi göndererek, garanti internet şubesinden başvuru yaparak ya da 444 0 700ü arayarak başvuru yapabilirsiniz. Her ay gelen elektronik ekstreler ile hem doğanın korunmasına yardımcı olup hem de her ay gelen ekstreyi takip etme, evde kaybolan ekstreyi arama gibi dertlerden kurtulmuş olursunuz fakat bu yöntemin tek eksi tarafı borç bilginizin her saniye güncel olarak görüntülenmemesidir.

Garanti kredi kartı borcu öğrenme ve ödeme konusunda hızlı ve pratik hem de güvenilir pek çok alternatif sunmaktadır. Bu yöntemlerden kişi kendine rahat geleni rahatlıkla seçebilir. Bu yöntemler arasında özellikle akıllı telefon kullananların çok tercih ettiği cep şubesi ile bankacılık hem kredi kartı borcu öğrenme ve yatırmanın dışında Görüntülü Kredi yöntemiyle Kredi almak isteyen müşterilerine çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Cep bankacılığı ile bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusunda bulunabilir. Bulunduğunuz kredi başvurusunun detaylarını bir uzman ile görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Cep bankacılığının bildirim özelliği sayesinde fatura tarihlerinden, hesabına yüklenen paraya kadar her şeyi sisteme girme gereği duymadan kolaylıkla takip edebilir ve bankaya gitmeden Havale ve EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz.

16.07.2021 07:33