Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası Çalışma Saatleri. Bankacılık sektörünün en büyük ikinci özel teşebbüs destekli kuruluşlarından biri olan Garanti Bankası ilk olarak 1946 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Büyüyen Türkiye’nin büyüyen sermayeli bankası ve sürekli olarak artan müşteri portföyü ile bankacılık sektöründe birçok konuda öncü konumundadır. Garanti Bankası ülkemizin değişik il ve ilçelerinde toplamda 984 adet şubesi bulunmaktadır. Garanti, bir bakanın çok ötesinde entegre bir finansal hizmet kuruluşudur. Özellikle kurumsal, ticari, KOBİ, özel, yatırım ve bireysel bankacılık hizmetleri ile geniş bir hizmet ağını müşterilerine sunmaktadır. Garanti Bankası bu hizmetlerini müşterilerine internet bankacılığı, telefon bankacılığı, banka ATM’leri ve birebirde muhatap olduğu banka şubeleri aracılığı ile vermektedir.

Garanti Bankası müşterileri şubeler aracılığı ile alacakları hizmetler noktasında çok şanlılar, çünkü banka tüm şubeleri ile öğlen arası molası vermeden birebirde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun dışında Garanti Bankası çalışma saatlerini şubeler noktasında bilmek yeterlidir.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

garanti bankası çalışma saatleri
garanti bankası çalışma saatleri

Şube Çalışma Saatleri

Öğleden Önce: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: Yok

Öğleden Sonra: 13.30 – 17.00

Doğrudan hizmet almak yerine internet bankacılığı aracılığı ile www.garanti.com.tr internet platformu, hızlı ve güvenilir Garanti Bankası telefon bankacılığı için 444 0 333 veya 0850 222 0 333 numaralı veya banka ATM’leri üzerinden hizmet almak isteyen müşteriler haftanın 7 günün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alabilmektedirler. Garanti Bankası çalışma saatlerinin bu şekilde belirlenmiş olması müşterilerinin her türlü bankacılık ve finansal işlemleri kesintisiz bir şekilde yapabilmelerine imkân sağlar.

https://www.youtube.com/watch?v=mLebXLCoGUA

10.08.2021 06:08