Akbank Çalışma Saatleri

Akbank Çalışma Saatleri. Bankacılık sektörünün ülkemizdeki en yenilikçi kuruluşları arasında yer alan ve ilk olarak 1948 yılında Adana kurulan Akbank, müşterilerine vermiş olduğu hizmetler ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve yeni nesil birçok bankacılık ürününü bünyesinde bulundurarak müşterilerine hizmet vermek isteyen Akbank, bu hizmetleri Ak Bank şubeleri, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve banka ATM’leri aracılığı ile vermektedir. Ak Bank ülkemizin değişik il ve ilçe merkezlerinde 978 banka şubesi ile hizmet vermektedir.

Ak Bank müşterileri finansal işlemlerinin birçoğunu doğrudan muhatap oldukları şubeler aracılığı ile gerçekleştirmektedirler. Bu yüzden bankanın Akbank şube çalışma saatlerinin bilinmesi son derece önemlidir.

Akbank Çalışma Saatleri

Akbank Çalışma Saatleri
Akbank Çalışma Saatleri

Öğleden Önce: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğleden Sonra: 13.30 – 17.30

Akbank müşterileri şubeler dışında banka hizmetlerinden yararlanmak istediklerinde www.akbank.com.tr web sitesi ayrıcalığı ile internet bankacılığı, 0850 222 25 25 numaralı telefon üzerinden Akbank telefon şubesi ve banka ATM’leri üzerinden haftanın 7 günü 24 saati boyunca kesintisiz hizmet alabilirler. Kendi müşterilerinin kesintisiz ve kaliteli bir hizmet alabilmesi için Akbank çalışma saatleri bu şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Ak Bank, kendi bünyesinde kurmuş olduğu En Para hizmeti ile son yıllarda ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaşan şubesiz bankacılık hizmetini de başlatmıştır. 7/24 hizmet veren En Para telefon ve internet bankacılığı üzerinden finansal işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

31.07.2021 08:30